Další vzdělání je určené především pro chůvy v dětských skupinách, pedagogické pracovníky a všechny ostatní, kteří pečují o děti a chtějí se naučit, jak správně reagovat a poskytnout první pomoc. Během kurzu se účastníci seznámí s nejčastějšími situacemi při ohrožení života dětí.  Naučí se včas reagovat a poskytnout první pomoc, prakticky si nacvičí nejčastější situace.

Kurz první pomoci u dětí do 6 let

Jak správně poskytnout první pomoc u do dětí do šesti let věku, na co se zaměřit a čemu je třeba předcházet? Nejen tyto znalosti získáte pomocí specializovaného kurzu, který vedou zkušení odborníci z praxe, záchranáři Rostislav Klement a Jakub Kopecký. Vzdělání je určené pro pedagogy a pečující osoby v dětských skupinách.

Onemocnění u dětí předškolního věku

Během kurzu se účastníci seznámí s nejčastějšími nemocemi, se kterými se potýkají děti předškolního věku. Naučíte se rozeznávat typy kašle, zjistíte, kdy tlumit horečku a jak poznat, kdy dítě může do kolektivu, kdy je lepší jej ponechat doma a mnohé další. Nebudou chybět ani důležité infomace ohledně dětské imunity.

Další vzdělání pedagogických pracovníků

V rámci dalšího vzdělání naleznete soubor několika rozmanitých kurzů, které vám pomohou rozšířit dosavadní znalosti a získat potřebná osvědčení pro výkon vašeho povolání. Nabízíme kurzy specializující se nejen na osobní rozvoj pedagogů, ale poskytujeme také kurzy rozšiřující zdravotní i technické znalosti. 

   Kontaktní formulář

Kontaktní osoby

Plzeň, České Budějovice | Kateřina Ortová 777 864 504; ortova@kustod.cz

Praha, Hradec Králové, Ústí nad Labem | Veronika Lišková 608 183 438; liskova@kustod.cz

Olomouc, Brno, Rakovník, Třebíč, Žďár nad Sázavou | Simona Holubová 728 160 276; holubova@kustod.cz

Liberec | Radka Kantorová 606 360 689; radka.kantorova@tiscali.cz

Česká Lípa | Kateřina Petrová 770 610 270; petrova@kustod.cz

Zlín, Uherské Hradiště | Lenka Švadleňáková 737 456 713, lenka.svadlenakova@seznam.cz