Matematická pregramotnost pro MŠ

27. února 2021

Akreditovaný kurz DVPP č. 8659/2019-1-320 – MATEMATICKÁ GRAMOTNOST

Anotace kurzu:

Cílem kurzu je představení metod rozvíjejících matematickou gramotnost v MŠ. Absolventi kurzu získají osobní zkušenost s prací v řadě nových konkrétních výukových metod zaměřených na podporu matematické gramotnosti v MŠ. Seznámí se s postupy, jimiž se dá matematická gramotnost a vztah k matematice ovlivnit. Kurz se zaměří na vymezování problémů a jejich řešení – jedna z kompetencí matematické gramotnosti zahrnuje schopnost rozpoznat a formulovat matematické problémy a řešit je různými způsoby. Absolvent kurzu se seznámí s tím, že úroveň matematické gramotnosti se projeví, když jsou matematické znalosti a dovednosti používány k vymezení, formulování a řešení problémů z různých oblastí a kontextů a k interpretaci jejich řešení s užitím matematiky.

Forma: Prezenční

 Hodinová dotace: 16

Obsah kurzu:

  • Předmatematické představy v předškolním věku a jejich rozvoj ve vzdělávacích oblastech
  • RVP PV
  • Manipulativní činnosti jako prostředek pro rozvoj předmatematických představ dětí předškolního věku
  • Vytváření předčíselných představ v kontextu s možnou prevencí specifických poruch učení v předškolní věku
  • Využití ICT v činnostech matematické pregramotnosti

Lektor: Mgr. et Mgr. Jana Slaboňová, Mgr. Monika Kalenská, Mgr. Kamila Irglová

Garant: Mgr. et Mgr. Jana Slaboňová

Certifikát:

Osvědčení o absolvování akreditovaného kurzu v režimu DVPP

Kontaktní osoba:

Mgr. Vladimír Ort

777 773 893

ort@kustod.cz

Vzdělávání a práce

V současné době nabízíme kurzy se zaměřením - Chůva pro děti v dětské skupině a Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a to jak v prezenční, tak také v online podobě. Kromě toho je možné absolvovat i další vzdělávací kurzy, které vám pomohou v rozšíření dosavadních zkušeností i získání zcela nových odborných kompetencí. Podívejte se, jaké kurzy vám pomohou v osobním rozvoji.

Pokud chcete pomáhat těm, kteří to nejvíc potřebují, a zároveň máte správné sociální cítění, potom se díky našemu rekvalifikačnímu kurzu můžete stát Pracovníkem v sociálních službách. Absolvováním kurzu, který probíhá prezenčně i online, získáte veškeré potřebné dovednosti včetně odborných kompetencí. Získat tak můžete nejen nové zkušenosti, ale rozšířit i své stávající znalosti. 

Všechny aktuálně vypsané kurzy

Akreditované kurzy MŠMT. Základní kurz– úroveň A1 – 61 hodin výuky Navazující kurz – úroveň A2 – 121 hodin výuky Pro pokročilé – úroveň B1 – 151 hodin výuky

61 - 151 hodin
21.10.
15 míst

Ano, tohle je naše specialita. Kurz Korektor ve vydavatelství jsme připravili pro současné i budoucí pracovníky vydavatelství, ale samozřejmě i redakcí nebo překladatelských či reklamních agentur.

150 hodin
23.11.
15 míst

Dobré víno je dobrý přítel – jste milovník vína jak z řad laiků a nadšenců, tak i malovinařů a pracovníku ve vinařské oboru? Pak je tento kurz určen přímo Vám.

120 hodin
6.10.
20 míst

Rekvalifikační kurz zakončen profesní zkouškou. Pro uchazeče, kteří si chtějí či potřebují zvýšit kvalifikaci a chtějí předávat zkušenosti. Pracují či chtějí pracovat jako interní lektoři ve firmách. Potřebují zlepšit své prezentační dovednosti a získat pozornost publika. Chtějí začít podnikat jako OSVČ.

101 hodin
12.2.
12 míst

Profesní zkouška podle standardu Národní soustavy kvalifikací. Pro uchazeče, kteří si chtějí či potřebují zvýšit kvalifikaci a chtějí předávat zkušenosti. Lektorují a potřebují ověření svých dovedností. Pracují či chtějí pracovat jako interní lektoři ve firmách.

4 hodiny
1.12.
5 míst

Pro uchazeče, kteří si chtějí či potřebují zvýšit kvalifikaci a chtějí pracovat jako personalisté ve firmách. Mají zkušenosti s prací personalisty a potřebují získat osvědčení s celostátní platností.

121 hodin
28.4.
12 míst

Rekvalifikační kurz zakončen profesní zkouškou podle standardu Národní soustavy kvalifikací dle zákona č. 179/2006 Sb. Pro uchazeče, kteří si chtějí či potřebují zvýšit kvalifikaci a chtějí pracovat ve firmách jako personalisté.

121 hodin
6.10.
12 míst

Přípravný kurz zakončen profesní zkouškou podle standardu NSK dle zákona č. 179/2006 Sb. Pro uchazeče, kteří chtějí nebo již pracují jako realitní makléři a potřebují si doplnit odbornou kvalifikaci, která je pro výkon povolání vyžadována novelou Zákona o realitním zprostředkování.

12 hodin
28.11.
12 míst

Nauka o konstrukci motovozíku; Bezpečnost práce s motovozíkem; Mimořádné události a nehody při práci s motovozíkem; Nauku o provozu; Jízda s motovozíkem při běžném pracovním výkonu.

42 hodin
27.11.
20 míst

Dvouměsíční rekvalifikační kurz zakončen profesní zkouškou. Pro uchazeče o zaměstnání obsluhy CNC strojů, kteří s prací nemají tolik zkušeností. Velmi žádaný a dobře placený obor. Výuka na moderních strojích a SW.

200 hodin
30.10.
12 míst

Akreditovaný rekvalifikační kurz. Pro uchazeče, kteří si chtějí či potřebují zvýšit kvalifikaci a pracovat jako účetní ve firmách nebo jako OSVČ.

160 hodin
30.1.
20 míst

Akreditovaný rekvalifikační kurz. Vhodné pro uchazeče, kteří se účastní zotavovacích akcí pro děti jako zdravotníci dle vyhlášky č. 422/2013 Sb. Ministerstva zdravotnictví.

41 hodin
2.5.
volno

1052

Realizovaných kurzů

6598

Absolventů

10

Realizovaných projektů

48

Firemních klientů

Naši zaměstnanci

Vladimír Ort

jednatel společnosti

777 773 893

Šárka Jelenová

organizace vzdělávání

776 775 409

Kateřina Ortová

organizace vzdělávání

777 864 504

Veronika Lišková

organizace vzdělávání

608 183 438

Eva Klazarová

organizace vzdělávání

776 157 157

Simona Holubová

organizace vzdělávání

728 160 276

Alena Klimentová

organizace vzdělávání

606 846 454

Kateřina Petrová

organizace vzdělávání

770 610 270

Dana Olbrichová

organizace vzdělávání

775 775 192

Radka Kantorová

organizace vzdělávání

606 360 689

Eva Černá

personalistika, fakturace

774 427 009

Jak o nás mluví klienti

 

Lektorka byla velmi ochotná, příjemná a lidským způsobem se nám věnovala. Z kurzu jsem si hodně odnesla, byl mi velkým přínosem. Byla jsem velmi spokojená.

Tereza

 
Všem moc moc děkuji za super kurz, moc jsem si to užila a hlavně jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací.

Žaneta

 
Moc děkuji paní lektorce a skvělým ženám ve zkušební komisi, všechny byly naprosto úžasné a kurz byl určitě velkým přínosem. Skvělá zkušenost a vřele doporučuji.

Lucie

 
Kurz byl velmi zajímavý, paní lektorky mají velké zkušenosti, kurz byl dobře zorganizován a všichni byli velmi milí.

Petra

 
Díku praktickému nácviku první pomoci jsme se nebáli u dopravní nehody zorganizovat záchrannou akci. Moc děkujeme panu lektorovi.

Lenka a Jaroslava

 
Kurz chůvy vřele doporučuji všem. Díky němu jsem získala novou práci v soukromé školce. Ráda bych všem moc poděkovala.

Hanka

Objednávka kurzu

    Kategorie

    Kontakt