Aktuálně vypsané kurzy

Obsluha osobního počítače – rekvalifikační kurz Semily

Termín:10.06. – 09.07. 2024 Rozsah kurzu: 40 hodin prezenčně Cena: 18 850,- Kč – lze platit i ve splátkách Pokud máte o kurz zájem a jste momentálně nezaměstnaní, nebo jste ohroženi ztrátou zaměstnání, pak vám může Úřad práce za určitých podmínek kurz zaplatit. Můžete...

číst více

Pracovník v sociálních službách

Pokud chcete pomáhat těm, kteří to nejvíc potřebují, a zároveň máte správné sociální cítění, potom se díky našemu rekvalifikačnímu kurzu můžete stát Pracovníkem v sociálních službách. Absolvováním kurzu prezenčně nebo online získáte veškeré potřebné dovednosti včetně odborných kompetencí.

číst více

Chůva pro děti a další vzdělávání

Nabízíme kurzy se zaměřením – Chůva pro děti v dětské skupině a Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky v prezenční i v online podobě. Kromě toho je možné absolvovat i další vzdělávací kurzy, které vám pomohou v rozšíření dosavadních zkušeností i získání nových odborných kompetencí.

číst více

Umělá inteligence

Představujeme kurz, který Vás provede fascinujícím světem umělé inteligence a otevře Vám k ní dveře. Během kurzu se seznámíte s tím, co umělá inteligence skutečně je, jak mění digitální svět a jak ji můžeme využít ve svůj prospěch. Každý webinář je navržen tak, aby...

číst více

Lektor dalšího vzdělávání – rekvalifikační kurz

Rekvalifikační kurz zakončen profesní zkouškou. Pro uchazeče, kteří si chtějí či potřebují zvýšit kvalifikaci a chtějí předávat zkušenosti. Pracují či chtějí pracovat jako interní lektoři ve firmách. Potřebují zlepšit své prezentační dovednosti a získat pozornost publika. Chtějí začít podnikat jako OSVČ.

číst více