Aktuálně vypsané kurzy

Hledáte práci snů, kde budete pravou rukou manažera a budete se podílet na chodu celé firmy? V tomto kurzu získáte všechny důležité dovednosti a znalosti, které potřebujete k práci profesionální asistentky a komplexní přehled o administrativních činnostech, práci s počítačem, firemní komunikaci a mnoho dalšího.

80 hodin
3.11.
15 míst

Pokud se potřebujete naučit základy českého jazyka nebo si chcete zdokonalit svou dosavadní jazykovou úroveň, můžete si vybrat kurz základní A1 (61 h), navazující A2 (121 h) nebo pro pokročilé B1 (151 h).

61 - 151 hodin
22.4.
15 míst

Nabízíme kurzy se zaměřením – Chůva pro děti v dětské skupině a Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky v prezenční i v online podobě. Kromě toho je možné absolvovat i další vzdělávací kurzy, které vám pomohou v rozšíření dosavadních zkušeností i získání nových odborných kompetencí.

170 hodin
2.5.
12 míst

Účastníci budou schopni definovat, co je digitální copywriting, naučí se vytvářet obsah přizpůsobený různým sociálním sítím, e-mailingy a webové stránky. Také si osvojí základní techniky SEO a budou seznámeni s aktuálními technologiemi a využitím AI při práci copywritera.

18 hodin
7.10.
15 míst

V kurzu se naučíte základy digitálních kompetencí. Pracovat s vlastním digitálním zařízením (např. smartphone, tablet, PC, notebook) na základní uživatelské úrovni a budete také umět využívat další aplikace na tomto zařízení.

25 hodin
12.8.
20 míst

V kurzu se naučíte základy digitálních kompetencí. Pracovat s vlastním digitálním zařízením (např. smartphone, tablet, PC, notebook) na základní uživatelské úrovni a budete také umět využívat další aplikace na tomto zařízení.

25 hodin
12.8.
20 míst

Instruktor jógy naučí zájemce základům jógy od jejího filosofického zázemí a Pataňdžaliho systému jógy , přes principy zdravého pohybu, praktikování ásan, pránájámy a relaxačně-koncentračních a meditačních technik v jednom celku v rámci lekce jógy.

200 hodin
27.9.
15 míst

Ano, tohle je naše specialita. Kurz Korektor ve vydavatelství jsme připravili pro současné i budoucí pracovníky vydavatelství, ale samozřejmě i redakcí nebo překladatelských či reklamních agentur.

150 hodin
4.11.
15 míst

Rekvalifikační kurz zakončen profesní zkouškou. Pro uchazeče, kteří si chtějí či potřebují zvýšit kvalifikaci a chtějí předávat zkušenosti. Pracují či chtějí pracovat jako interní lektoři ve firmách. Potřebují zlepšit své prezentační dovednosti a získat pozornost publika. Chtějí začít podnikat jako OSVČ.

101 hodin
12.2.
12 míst

Chcete umět předávat zkušenosti? Pracujete či chcete pracovat jako interní lektor ve firmách nebo chcete začít podnikat jako OSVČ? Lektor dalšího vzdělávání vám pomůže zvýšit si kvalifikaci, zlepšit své prezentační dovednosti a získat pozornost publika.

101 hodin
1.10.
12 míst

Dvouměsíční rekvalifikační kurz zakončen profesní zkouškou. Pro uchazeče o zaměstnání obsluhy CNC strojů, kteří s prací nemají tolik zkušeností. Velmi žádaný a dobře placený obor. Výuka na moderních strojích a SW.

200 hodin
5.4.
12 míst

Posuňte svoji kariéru na novou odbornou úroveň s našimi kurzy vysokozdvižných vozíků! Získáte nejen oprávnění k obsluze motorových vozíků, ale také znalosti z oblasti bezpečnostních předpisů, správného využití a údržby vozíku.

42 hodin
26.8.
20 míst

Absolvent kurzu bude schopen znát uživatelské principy práce s počítačem a umět se vyjadřovat v terminologii výpočetní techniky. V kurzu se seznámí s textovým editorem MS Word, tabulkovým procesorem MS Excel či prezentačním programem Power Point.

80 hodin
5.8.
20 míst
80 hodin
5.8.
20 míst

Lidé dávají jednoznačně přednost péči v domácnosti před péčí v pobytových zařízeních. A právě proto, bychom Vám chtěli nabídnout profesní zkoušku zaměřenou na péči o osobu v domácím prostředí, péči poskytovanou individuálně a dle specifických potřeb ošetřované osoby.

3-4 hodiny
13.7.

Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí pečovat o osoby v domácím prostředí na profesionální úrovni. V kurzu se naučíte vykonávat přímou obslužnou péči o osoby v domácím prostředí, vhodně navrhnout kompenzační pomůcky či úpravy bytu a mnohé další.

83 hodin
1.10.
15 míst

Rekvalifikační kurz zakončen profesní zkouškou podle standardu Národní soustavy kvalifikací dle zákona č. 179/2006 Sb. Pro uchazeče, kteří si chtějí či potřebují zvýšit kvalifikaci a chtějí pracovat ve firmách jako personalisté.

121 hodin
30.9.
12 míst

Pokud chcete pomáhat těm, kteří to nejvíc potřebují, a zároveň máte správné sociální cítění, potom se díky našemu rekvalifikačnímu kurzu můžete stát Pracovníkem v sociálních službách. Absolvováním kurzu prezenčně nebo online získáte veškeré potřebné dovednosti včetně odborných kompetencí.

150 hodin
26.4.
12 míst

Přípravný kurz zakončen profesní zkouškou podle standardu NSK dle zákona č. 179/2006 Sb. Pro uchazeče, kteří chtějí nebo již pracují jako realitní makléři a potřebují si doplnit odbornou kvalifikaci, která je pro výkon povolání vyžadována novelou Zákona o realitním zprostředkování.

12 hodin
4.5.
12 míst

Absolventi kurzu budou umět samostatně vykonávat činnost vydavatelského/redakčního redaktora, vyhledávat a vyhodnocovat informace, vytvářet texty podle zadání (téma, žánr, rozsah, zaměření na cílovou skupinu) a upravovat publikace před vydáním.

80 hodin
2.8.

Dobré víno je dobrý přítel – jste milovník vína jak z řad laiků a nadšenců, tak i malovinařů a pracovníku ve vinařské oboru? Pak je tento kurz určen přímo Vám.

120 hodin
6.9.
20 míst

Tento kurz je tím pravým pro ty, kteří chtějí získat základní dovednosti v práci s počítačem. Na tomto kurzu se naučíte ovládat nejen hardware, ale také se seznámíte s různými operačními systémy a základními programy. Po absolvování kurzu budete schopni se s počítačem pohodlněji a efektivněji orientovat.

40 hodin
14.8.
20 míst