Láká vás práce s dětmi? Pokud se chcete podílet na zdravém rozvoji dětské osobnosti a naplňuje vás práce s dětmi, ale chybí vám k tomu potřebná kvalifikace, jste na správném místě. Přihlaste se do jednoho z našich kurzů pro chůvy v mateřské škole nebo v domácnosti a udělejte tak krok vstříc své vysněné práci. Osvědčení opravňuje k práci chůvy v mateřských školách, mateřských centrech nebo na živnost na hlídání dětí. Kvalifikace splňuje podmínky pro živnost vázanou – péče o děti do 3 let v denním režimu.

Rekvalifikační kurz

Rekvalifikační kurz vás provede napříč celou problematikou a plně vás připraví na výkon odborného povolání. Celý kurz je posléze zakončený úplnou zkouškou ze všech odborných kompetencí. Kurz lze za určitých podmínek proplatit Úřadem práce.

Přípravný kurz

Máte zkušenosti v práci s dětmi, nebo se nemůžete zúčastnit celého dvouměsíčního kurzu? Potom se přihlaste se na krátký přípravný kurzdíky němuž získáte potřebný přehled o profesní zkoušce a hlavně na co se při samostudiu zaměřit.

Celá zkouška

V případě, že již máte potřebné kompetence v oboru, ale chybí vám úplná zkouška, která je nezbytná pro vykonávání odborné činnosti a opraňuje k práci chůvy v dětské skupině, je nutné absolvovat celou zkoušku včetně všech odborných kompetencí.

Rozdílová zkouška

Pokud máte určité zkušenosti, potřebné kompetence v oboru a kvalifikaci Chůva pro děti v dětské skupině, bude pro vás vhodná rozdílová profesní zkouška, během které budete absolvovat zkoušku pouze z vybraných odborných kompetencí.

   Kontaktní formulář

Kontaktní osoby

Plzeň, České Budějovice | Kateřina Ortová 777 864 504; ortova@kustod.cz

Praha, Hradec Králové, Ústí nad Labem | Veronika Lišková 608 183 438; liskova@kustod.cz

Olomouc, Brno, Rakovník, Třebíč, Žďár nad Sázavou | Simona Holubová 728 160 276; holubova@kustod.cz

Liberec | Radka Kantorová 606 360 689; radka.kantorova@tiscali.cz

Česká Lípa | Kateřina Petrová 770 610 270; petrova@kustod.cz

Zlín, Uherské Hradiště | Lenka Švadleňáková 737 456 713, lenka.svadlenakova@seznam.cz